15. maija kluba viesis

Otrdien, 15. maijā Rīdenes Rotary klubā viesos gaidīsim Kustības “Par!” vadītāju Danielu Pavļutu.

Daniels Pavļuts: pagājušā gada augustā dibinātas jaunas sociāli liberālas politiskās partijas Kustība “Par!” vadītājs, kā arī tikko šīgada aprīlī dibinātas politisko partiju apvienības “Attīstībai / Par!” valdes līdzpriekšsēdētājs. Danielam ir vērā ņemama politikas un valsts pārvaldes pieredze – no 2011.gada novembra līdz 2014.gada janvārim Daniels ieņēma LR Ekonomikas ministra amatu Valda Dombrovska trešajā valdībā kā Zaltera Reformu partijas virzīts bezpartejisks profesionālis. Iepriekš, no 2003 līdz 2006.gadam Daniels strādājis par ierēdni, Valsts sekretāru LR Kultūras ministrijā.

daniels-pavluts2

Daniels Pavļuts ir vadzinību specialists un ekonomists. Danielam ir liela prakstiskā darba pieredze arī nevalstiskajā un privātajā sektorā – viņš ir ieņēmis vadošus amatus AS Swedbank, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā, kā arī daudzu gadu garumā vadījis savu konsultāciju un korporatīvo mācību uzņēmumu “Zeno Consulting”. Kā konsultants un biznesa treneris Daniels strādājis ar vairāku valstu valdībām (Latvija, Kosova, Moldova, Gruzija, Armēnija, Ukraina), vadošiem mācību un konsultāciju uzņēmumiem (Triviums Apmācība, Deloitte, Tribal Helm, CPM Consulting, DADA6 u.c.), starptautiskām organizācijām (Pasaules banka, UNDP u.c.), daudziem vadošiem Latvijas un Baltijas uzņēmumiem un multinacionālu kompāniju Baltijas pārstāvniecībām. Daniels ir aizrautīgs Latvijas startup uzņēmumu entuziasts un kopā ar vadošajiem nozares spēlētājiem 2016.gada nogalē dibināja Latvijas Startup uzņēmumu asociāciju.

Daniels ieguvis izglītību Hārvarda universitātes Kenedija valdības skolā, Londonas Sitijas universitātē un Latvijas Mūzikas akadēmijā. Daniels lieliski spēlē klavieres, labi brauc ar snovbordu un labprāt aktīvi atpūšas dabā ar saviem diviem puikām

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s