ENĢELU NOMETNE

angel_camp_lv

Sagādāsim patīkamu nedēļas nogali neizārstējami slimu bērnu ģimenēm!

Aicinām ikvienu, kuram rūp bērnu ar īpašām vajadzībām aprūpe Latvijā, atbalstīt Rīgas Rīdzenes kluba organizēto labdarības akciju “Enģeļu nometne”, kura norisināsies sadarbībā ar Bērnu paliatīvās aprūpes biedrību.

Bērnu paliatīvās aprūpes biedrības vadītāja dr. Anda Jansone uzsver: „Šī nometne ir ļoti nozīmīgs notikums neizārstējami slimu bērnu un viņu ģimeņu dzīvē. Ģimenes, kuru bērns saņem paliatīvās aprūpes pakalpojumus, dzīvo pastiprinātas spriedzes apstākļos, tā visai ģimenei ir fiziski un emocionāli ļoti smaga situācija, kura var ilgt gadiem. Slimā bērna vajadzības bieži ir tādas, ka ģimenei ir ļoti grūti vai pat vispār nav iespējams iziet ārpus mājām visiem kopā, daudzas ģimenes to nav darījušas gadiem, tāpēc biedrības rīkotās nometnes šīm ģimenēm ir ļoti gaidīts pasākums – tajās ģimenes iegūst gan svarīgu informāciju, apgūst jaunas prasmes, gan atpūšas no ikdienas rūpēm, jo līdzās slimajiem bērniņiem nometnē ir brīvprātīgie palīgi, gan piedzīvo svētku mirkļus visi kopā.”

Labdarības akcijas „Enģeļu nometne” ietvaros tiks organizētas dažādas aktivitātes ar mērķi savākt ziedojumus vairākām sociālās rehabilitācijas nometnēm. Pirmais akcijas pasākums norisinājās  tirdziņa Andele Mandele ietvaros, 13.februārī Ķīpsalas izstāžu centrā. Tās laikā tika savākti EUR 4230, un saņemts ziedojums no Kisas Rotary kluba Zviedrijā 1570 EUR. Kopējā nepieciešamā summa vienai nometnei ir vajadzīgi EUR 15.000.

Aicinām arī jūs atbalstīt šo projektu. Speciālais labdarības konts ir šeit:

LV14NDEA0000084682949, 

Rīgas Ridzenes Rotari klubs, 

reģ. Nr. 40008012629, 

ar atzīmi ” Eņģeļu nometnei”. 

 

Advertisements